• GÖZDE

    Gözde, doğma büyüme İstanbullu olup Galata'da çalışan ve zamanının çoğunu burada geçirdiği için kendini şanslı sayan bir görsel iletişim tasarımcısı ve fotoğrafçı. 2002'de Kadıköy Anadolu Lisesi'ni, 2007'de Sabancı Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı programını bitirdikten sonra, Milano'da Görsel Tasarım masterını tamamladı. İstanbul'a keyifle dönerek tasarım ve fotoğraf çalışmalarına başladı. Her zaman doğal, modern ve yaratıcı olandan zevk alan biri olarak, alternatif projeler üretmeye çalışıyor. 4 senedir kostümlerden aksesuarlara, konseptlerden çekimlere kadar her şeyiyle ilgilendiği Giyçek Nostaljik Fotoğraf Stüdyosu projesini sürdürüyor. Özel günlerin fotoğraflanması konusunda da farklılık yaratmak, fotoğraflara yaratıcı fikirler ve eğlenceli tasarımlarla dokunmak adına Wedding Galata markası altında düğün fotoğrafçılığı ve özel gün tasarımları yapmaktan mutluluk duyuyor. Her çekimi yeni bir macera olarak kabul eden Gözde, sizin isteklerinizi anlayıp, yaratıcı önerilerle organizasyonunuza renk katmak istiyor.

  • NESLİHAN

    Çocukluğundan bu yana resim yapmaktan büyük keyif alan Neslihan, 2010'da Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Resim-İş Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. Halen aynı bölümde yüksek lisans eğitimini sürdürüyor. Skeç yapmaktan, detaylarla uğraşmaktan, özellikle de tuval üzerine yağlı boya ile çalışmaktan keyif alıyor. Non-figüratif çalışmalarını halen sürdürüyor. Wedding Galata ekibinin önemli bir parçası olan Neslihan, fotoğraf çekimleri için yaratıcı planlar tasarlamak ve Pop-Up Studio için kişilere özel yeni konseptler yaratmak konusunda çok heyecanlı. Galata'da çalışmaktan büyük bir keyif alan Neslihan, her gün Anadolu Yakası’na vapurla geçiyor, kenti soluma fırsatı yakaladığı için kendisini şanslı hissediyor. Kedileri çok seviyor ama kedisi Dante’nin yerini de ayrı tutuyor.

  • BURAK

    Görsel yolla kendini ifade etme tutkusuna dair ilk somut adımlarını, önce Atatürk Anadolu Meslek Lisesi, Grafik Tasarım Bölümü’nde, sonra Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nde attı. Lisans Eğitimi boyunca İstanbul ve Ankara’da, çeşitli ajansların kreatif ekiplerinde çalışırken, 2009 yılında fotoğraf, video art ve motion graphic kavramlarını keşfetmesiyle dikkatini bu yönde yoğunlaştırmaya karar verdi. Yeni yerler keşfetme ve yeni şeyler öğrenme tutkusu, onu, lisans eğitimimin ardından Barcelona’da ufuk açıcı, uzun süreli bir iş deneyimine sürükledi. Bir parçasını orada bırakarak geri dönmek zorunda kalan Burak, İstanbul’da çeşitli ajanslarda art direktörlük yapmaya başladı. Halen bir reklam ajansında sanat yönetmenliği yapan Burak, Wedding Galata’ya fotoğraf ve video desteği vermekten mutluluk duyuyor. Hayatı görsel yolla algılayan ve işini hobi gibi görebilen her tasarımcının, gerekli ilgiyi vermesi ve minimum eğitimi alması halinde her türlü tasarımın üstesinden gelebileceğine inanıyor.